هم رسان: احتمالا طراحان شرکت ZTE در زمان طراحی گوشی مفهومی جدید این شرکت تصور می کردند که “همیشه دو بهتر از یکی است” و تصمیم گرفتند تا از دو بریدگی در این گوشی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ورج، طبق رندرهای منتشر شده توسط WinFuture، گوشی ZTE Iceberg همان طور که در بالا اشاره شد دارای یک بریدگی در بالا و یک بریدگی در پایین گوشی است و بقیه صفحه نمایش به صورت لبه تا لبه است. بریدگی موجود در پایین اسپیکر جلویی گوشی را در خود جای داده است در حالیکه بریدگی بالا حاوی دوربین سلفی، یک سنیور و یک خروجی صدا برای تماس های تلفنی است.

البته نوآوری ZTE به همین جا ختم نمی شود. در کمال تعجب، Iceberg دارای لبه های شیشه ای در هر گوشه است که ظاهری مربعی شکل تر در مقایسه با گوشی های معمولی به این گوشی مفهومی می دهد. این لبه های شیشه ای باعث شده است که این طور به نظر برسد که این گوشی به عنوان یک اثر متعلق به آینده در یک موزه است و در بین یخ محصور شده است و از این رو Iceberg نامیده شده است.
گوشی ZTE Iceberg نیز مانند گوشی های رایج در حال حاضر دارای سیستم دوربین دوگانه و یک سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه است. این گوشی همچنین دارای سک پورت برای رابط هوشمند است که می تواند این گوشی را به یک دوربین زوم تبدیل کند، این قابلیت شبیه به چیزی است که در گوشی Moto Z از طریق Moto Mods شاهد آن بودیم . احتمالا این گوشی سال آینده روانه بازار می شود، البته هیچ تضمینی وجود ندارد که این گوشی تنها به عنوان یک مفهوم باقی بماند.