هم رسان: نینتندو اوایل امسال از ارائه چندین محتوای قابل دانلود (DLC) برای بازی Zelda:Breath Of The Wild خبر داد. Breath of the Wild. اولین DLC این بازی مدتی پیش منتشر شد اما طرفداران این بازی کنجکاو بودند که آیا نسخه دوم این بازی تا پایان امسال منتشر خواهد شد یا خیر.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، نینتندو به وعده خود عمل کرده و اکنون دومین DLC این بازی را نیز منتشر کرده است. علاقه مندان هم اکنون می توانند دومین DLC بازی Breath of the Wild را با نام The Champion’s Ballad, خریداری کنند. به گفته نینتندو در این نسخه: Revali، Mipha و Urbosa به 100 سال پیش باز می گردند و تلاش می کنند از وطن خود دفاع کنند.

در حال حاضر مشخص نیست DLC های بیشتری برای این بازی در آینده منتشر خواهد شد یا خیر اما با توجه به اینکه نینتندو تاکنون هیچ صحبتی در این باره نکرده می توان امیدوار بود که محتواهای بیشتری برای این بازی منتشر شود. دومین DLC این بازی به صورت یک بسته الحاقی شامل DLC ها و آیتم ها / قابلیت های اضافی با قیمت 20 دلار به فروش می رسد.
این DLC شامل دراگون های کاملاً جدید و سپرهای جدید می شود، به علاوه اینکه ظاهراً شخصیت Link صاحب یک موتورسیکلت بسیار زیبا می شود.