هم رسان: به نظر می‌رسد در مورد اپلیکیشن یوتیوب گوگل بر روی iOS 11 اپل مشکلاتی وجود دارد. تعدادی از کاربران این اپلیکیشن گزارش داده‌اند در حین استفاده از این اپلیکیشن شاهد کاهش زیاد باطری دستگاه خود بوده‌اند. به نظر می‌رسد این مشکل هم در گوشی‌های آیفون و هم در آی پدها مشاهده شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، ظاهراً این مشکل تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل iOS 11 را در زمان کار با اپلیکیشن یوتیوب درگیر می‌کند. کاربران گزارش داده‌اند دستگاه‌هایشان در زمان کار با این اپلیکیشن به شدت داغ شده و باطری آن نیز کاهش می‌یابد، یکی از کاربران ادعا کرده طی 15 دقیقه کار با یوتیوب باطری دستگاه او تا حدود 20 درصد کاهش یافته است.

کاربران دیگر نیز موارد مشابهی را گزارش داده‌اند و گوگل با تأکید بر این که تلاش می‌کند این مشکل را برطرف سازد به یکی از این کاربران در یک پست توئیتری پاسخ داده است.
بنابراین به نظر می‌رسد مشکل در واقع خود اپلیکیشن یوتیوب است و ارتباطی با iOS 11 ندارد. در حال حاضر هنوز جزئیاتی از طرف گوگل درباره زمان عرضه بسته اصلاحی منتشر نشده است. به محض کسب اطلاعات جدید با شما در میان خواهیم گذاشت.