هم رسان: مایکروسافت فهرست بازی های رایگان ژانویه 2018 را منتشر کرد. مشترکان ایکس باکس لایو گلد هر ماه می توانند به تعدادی از بازی های رایگان دسترسی داشته باشند. اکنون مایکروسافت عناوین بازی هایی که ماه آینده به صورت رایگان در اختیار مشترکین دارنده ی ایکس باکس وان یا ایکس باکس 360 قرار می گیرد را اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بازی های Incredible Adventures of Van Helsing III و فصل پایانی Van Helsing trilogy از 11 دی لغایت 11 بهمن برای دارندگان ایکس باکس وان به صورت رایگان ارائه می شود.
بازی Zombi که در آن بازیکنان برای نجات جان خود در خیابان های لندن با زامبی ها می جنگند نیز از 26 دی لغایت 26 بهمن برای دارندگان ایکس باکس وان رایگان خواهد بود.

فهرست بازی های رایگان ژانویه 2018 ایکس باکس لایو گلد دارندگان کنسول ایکس باکس 360 تا 26 دی به صورت رایگان به بازی Tomb Raider Underworld دسترسی خواهند داشت. بازی Army of Two نیز از 26 دی لغایت 11 بهمن برای ایکس باکس 360 درجه به صورت رایگان ارائه خواهد شد. هر دو عنوان ذکر شده برای ایکس باکس وان نیز در دسترس است.
مایکروسافت هم چنین 10 عنوان جدید دیگر را ماه آینده به سرویس Game Pass ایکس باکس اضافه خواهد کرد. افرادی که تاکنون در سرویس اشتراک Xbox Game Pass ثبت نام نکرده اند می توانند با پرداخت 1 دلار به مدت محدود در این سرویس ثبت نام کنند.