هم رسان: سال گذشته بلیزارد در خلال BlizzCon 2017، از ارائه ی بسته الحاقی جدید دیگری برای World of Warcraft به نام Battle for Azeroth خبر داد. این شرکت بازی ساز در مراسم مذکور اشاره ای به تاریخ عرضه این بسته نکرد اما این حال انتظار می رفت که این بسته در سال 2018 ارائه شود. اکنون بلیزارد با علام رسمی تاریخ عرضه ی این بسته به تمامی شایعات پایان داده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بلیزارد طی اطلاعیه ای در وب سایت World of Warcraft به طور رسمی اعلام کرده است که بسته الحاقی Battle for Azeroth در 14 آگوست (23 مرداد) عرضه خواهد شد. بدین ترتیب بازیکنان برای دسترسی به این بسته الحاقس می بایست 4 ماه منتظر بمانند . البته گفتنی است که بلیزارد پیش فروش این بازی را از هم اکنون امکان پذیر کرده است.

تاریخ عرضه بسته الحاقی جدید World Of Warcraft’s Battle For Azeroth اعلام شدبه گفته ی بلیزارد افرادی که این بسته را پیش خرید کنند به شخصیت های ارتقا یافته تا سطح 110 دسترسی خواهد یافت و همچنین می توانند به چهار Allied Races جدید دسترسی داشته باشند. با خرید Digital Deluxe Edition بازیکنان می توانند باZandalar Gilded Ravasaur (Horde) یا Kul Tiras Seabraid Stallion (Alliance) سواری کنند.
علاقه مندان می توانند هم اکنون نسخه استاندارد این بسته را با قیمت 50 دلار و نسخه ی deluxe را با قیمت 70 دلار ز وب سایت بلیزارد خریداری کنند.