هم رسان: بلیزارد سال 2015 بسته الحاقی Legion را برای بازی World of Warcraft معرفی کرد و اکنون پس از گذشت دو سال بسته الحاقی جدید را تحت عنوان Battle for Azeroth معرفی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این بسته هفتمین بسته‌ای است که برای این بازی منتشر می‌شود. با وجود اینکه در Legion دنیای جدید در این بازی معرفی شد اما در بسته الحاقی Battle for Azeroth ظاهراً تمرکز ویژه بازی بر روی آزروث است و هسته اصلی داستان تقابل گروه‌های Alliance با Horde است.
به گفته بلیزارد در Battle for Azeroth، سقوط Burning Legion موجب حوادث فاجعه آمیزی می‌شود که در نهایت آتش خشم نجیب زادگان Alliance و قدرتمندان Horde را دوباره شعله ور می‌کند. با آغاز عصر جدید warfare، قهرمانان آزروث باید در یک سفر مخاطره آمیز و ناراحت کننده به دنبال متحدان جدیدی باشند؛ نژادی که گفته می‌شود قدرتمندترین منابع دنیا را برای بهبود شرایط جنگ دارند، و همچنین برای تعیین گروهی که می‌تواند در آینده در آزروث حکومت کند باید در جنگ‌های بسیاری شرکت کنند.

در این بسته نژاد جدیدی تحت عنوان Allied Races معرفی می‌شود که اساساً فرقه متفاوتی از نژادهایی است که بازیکنان پیش از این می‌توانستند بازی کنند. همچنین در این بسته سرزمین‌های جدیدی تحت عنوان Kul Tiras و Zandalar، نقشه‌های جدید PVP و سیاه چال‌های جدید در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. علاوه بر این level cap (حداکثر سطح) بازی به 120 افزایش یافته است.
آن طور که پیداست هنوز تاریخی برای عرضه این بسته مشخص نشده اما با توجه به تاریخ عرضه بسته‌های قبلی احتمالاً این بسته در سال 2018 منتشر خواهد شد. شما می‌توانید با تماشای تریلر سینمایی و بررسی ویژگی‌های این بسته، تا حدودی با آن آشنایی پیدا کنید.