LONDON, ENGLAND - AUGUST 03: A finger is posed next to the Snapchat app logo on an iPad on August 3, 2016 in London, England. (Photo by Carl Court/Getty Images)

هم رسان: لنزها یکی از قابلیت های اسنپ چت هستند که با استفاده از آن دوربین گوشی می تواند صورت شما را تشخیص و چهره شما را به شکل های مختلفی مانند سگ، گربه یا چهره دوستانتان تغییر دهد. حالا اسنپ چت با معرفی World Lenses این قابلیت را بهبود بخشیده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برخلاف لنزهای فعلی که تنها بر روی چهره شما متمرکز می شوند، World Lenses بر روی تمامی اشیا اطراف شما نیز متمرکز شده و نمونه ای از فناوری واقعیت افزوده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، World Lenses می تواند یک افکت مانند برف یا رنگین کمان را به محیط اطراف شما اضافه کند.

snapchatworldlenses-640x560
در حال حاضر ظاهراً تنها 7 فیلتر و یک فیلتر اضافی برای کاربران آمریکایی موجود است. امیدواریم اسنپ چت موارد بیشتری از این لنزها را معرفی کند، اما در حال حاضر تنها همین موارد موجود است. بیشتر افراد تصور می کردند این قابلیت نیز به نوعی شبیه به معرفی Spectacle glasses اسنپ چت و توصیف نحوه عملکرد آن است.
به نظر می رسد این یک قابلیت بسیار سرگرم کننده است، بنابراین درصورتی که از اسنپ چت استفاده می کنید، با به روزرسانی اپلیکیشن خود به جدیدترین نسخه آن و فعال سازی آن می توانید از این قابلیت لذت ببرید.

منبع: ubergizmo