هم رسان: اسفند ماه سال گذشته حرف و حدیث‌هایی درباره مجموعه اسباب بازی Women of NASA (زنان ناسا) از شرکت اسباب بازی لگو شنیدیم که به مسابقه ایده‌های لگو معروف شده بود. حالا این مجموعه آماده عرضه به بازار است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، این مجموعه اسباب بازی بسیار زیبا 10 آبان با قیمت 25 دلار عرضه می‌شود. این مجموعه برای تجلیل از زنان ناسا طراحی و ساخته شده و از چهره چهار شخصیت زن ناسا در این مجموعه استفاده شده است: «سالی راید» اولین زن آمریکایی در فضا، «می جمیسون» اولین زن سیاه پوست در فضا، «مارگارت همیلتون» سرپرست گروه توسعه دهنده نرم افزاری برای مأموریت‌های Apollo ناسا و «نانسی گریس رومن» که ایده تلسکوپ فضایی هابل را به واقعیت تبدیل کرد، نیز در این مجموعه اسباب بازی دیده می‌شود. این زنان قهرمانان آمریکایی هستند و با ساخت عروسک‌هایی از چهره این افراد برای بچه‌ها نامشان هرگز به فراموشی سپرده نمی‌شود. دخترها علاقه خاصی به این اسباب بازی خواهند داشت و شاید با الهام از آن‌ها وارد دنیای علم و فضانوردی شوند

.
چه کسی می‌داند شاید روزی برسد که دختر شما پس از بازی با این عروسک‌ها در سازمان هوایی ناسا مشغول به کار شود! طرفداران برنامه‌های فضایی این مجموعه زیبا را دوست خواهند داشت.
ساخت این مجموعه روشی فوق العاده برای تجلیل از مشارکت این زنان در برنامه‌های فضایی آمریکا است. شرکت اسباب بازی سازی آمریکایی لگو به نوبه خود کار بزرگی انجام داده است.