هم رسان: فرقی نمی کند مسافت طولانی را رانندگی کنید یا در شهر برانید، در هر دو حالت با استفاده از اندروید آتو (Android Auto) می توانید رانندگی را به شکل آسان تری تجربه کنید. با این حال، یکی از جنبه های آزار دهنده این برنامه این است که باید هر بار گوشی خود را به خودرو متصل کنید اما در دنیایی که بلوتوث و وای فای وجود دارد چه کسی به اتصالات سیمی علاقه مند است؟

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از اندروید آتوریتی، به زودی شرایطی فراهم خواهد شد که کاربران می توانند به صورت بی سیم از این برنامه استفاده کنند؛ برنامه بی سیم اندروید آتو در CES 2018 معرفی خواهد شد. JVCKENWOOD اخیراً دو دستگاه مختلف را برای معرفی در سال 2018 نشان داده است. اولین مورد یک دستگاه رده بالا از KENWOOD است که دارای صفحه نمایش ال سی دی با وضوح تصویر 1280x 720 و با زاویه دید عریض است. این دستگاه علاوه بر پشتیبانی از اتصالات بی سیم اندروید آتو از برنامه Apple Car Play نیز پشتیبانی می کند. دستگاه دوم یک صفحه نمایش 6.8 اینچی است که دارای اتصال وای فای است.

سیستم بی سیم اندروید برای خودروها در CES 2018 معرفی می شودJVCKENWOOD در این نمایشگاه محصولات دیگری را همچون 2018 Mitsubishi Eclipse Cross مجهز به سیستم صوتی تصویری به نمایش خواهد گذاشت. این سیستم از اندروید آتو و Apple Car Play پشتیبانی می کند و برای هدایت آن دارای یک کنترلر لمسی است.
نمایشگاه CES هفته آینده آغاز به کار خواهد کرد و به زودی شاهد معرفی فناوری های جالب و هیجان انگیزی خواهیم بود.