هم رسان: مایکروسافت در حال توسعه به روزرسانی اصلی جدید ویندوز 10 است و این شرکت تاریخ انتشار این به روزرسانی را اعلام کرده است. این به روزرسانی با عنوان Spring Creators ویندوز 10، طبق اظهار مایکروسافت قرار است در ماه آینده منتشر شود. اگر چه مایکروسافت به طور رسمی نام این به روزرسانی را اعلام نکرده است، اما گزارشات پیش بینی کرده اند که این به روزرسانی Spring Creators Update نام خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، مایکروسافت صفحه مخصوص ویندوز 10 را به روزرسانی کرده است که به تاریخ انتشار آوریل برای به روزرسانی نرم افزاری در حال توسعه اشاره می کند و به برنامه های خود برای پشتیبانی از نسخه کنونی OS تا اکتبر سال آینده اشاره می کند.
نسخه نهایی به روزرسانی Spring Creators ویندوز 10 تا قبل از پایان هفته آینده آماده می شود. معمولا زمانی که نرم افزاری به این مرحله می رسد چند هفته ای طول می کشد تا در اختیار کاربران قرار گیرد که در نتیجه این به روزرسانی در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

این به روزرسانی شامل قابلیت های جدیدی از جمله پشتیبانی از HDR، تایم لاین، و پیشرفت های طراحی است که البته به این موارد محدود نمی شود. مایکروسافت سخت تلاش می کند تا به روزرسانی که قرار است بعد از نسخه Spring Creators Update عرضه شود را تست کند. این به روزرسانی با کد نام Redstone 5 معرفی شده است، در حال حاضر مشخص نیست که چه قابلیت هایی را معرفی خواهد کرد.
مایکروسافت هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار Windows 10 Spring Creators Update اعلام نکرده است اما به نظر می رسد که این اتفاق در ماه آینده خواهد افتاد.