هم رسان: مایکروسافت در نهایت به روز رسانی Fall Creators ویندوز 10 را منتشر کرد. جزییات این به روز رسانی چند ماه پیش منتشر شد و اعضای Insiders program می توانستند قابلیت های جدید این به روز رسانی را امتحان کنند. از امروز کاربران ویندوز 10 در سرار جهان می توانند تمامی تغییرات و اصلاحاتی را که مایکروسافت در ویندوز 10 ایجاد کرده است را از طریق این به روز رسانی دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، مایکروسافت هم اکنون به روز رسانی Fall Creators ویندوز 10 را به صورت مرحله ای آغاز کرده است و ممکن است دریافت این به روز رسانی در برخی مناطق کمی طول بکشد. کاربران می توانند با بررسی ویندوز آپدیت سیستم خود از دریافت یا عدم دریافت این به روز رسانی مطلع شوند.
در صورتی که این به روز رسانی برای دستگاه شما در دسترس باشد، دانلود آن آغاز خواهد شد و پس از اتمام دانلود از از کاربران درخواست می کند که برای نصب آن زمانبندی را در نظر بگیرند. کاربران همچنین می توانند این به روز رسانی را از وب سایت مایکروسافت دانلود کنند.

به روز رسانی Fall Creators ویندوز 10 منتشر شدیکی از مهم ترین تغییرات ایجاد شده در این به روز رسانی برای ویندوز 10 ، پلت فرم Windows Mixed Reality است. کاربران رایانه ای ویندوز 10 با این به روز رسانی می توانند از هدست های جدید واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) ساخت شرکت های مختلف استفاده کنند.
همچنین کاربران تغییراتی را در رابط کاربری و برنامه های خاص متوجه خواهند شد. تغییرات جدید کاربری که به کاربران اجازه می دهد تا به صورت مستقیم به فایل های PDF دسترسی داشته باشند. قابلیت های جدید دیگری مانند Find my Pen، Continue on PC، قابلیت های امنیتی جدید و غیره به این نسخه اضافه شده است.