هم رسان: شاید کنجکاو باشید که بدانید کدام یک از قابلیت‌های واتس اَپ در نسخه تحت وب آن نیز ارائه می‌شود. وب سایت WABetaInfo بر اساس جدیدترین نسخه بتا واتس اپ برخی از قابلیت‌هایی که به زودی به نسخه تحت وب این برنامه پیام رسان اضافه می‌شود را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، یکی از قابلیت‌هایی که در نسخه موبایلی واتس اَپ ارائه می‌شود حالت «تصویر در تصویر» است که به زودی به نسخه تحت وب این برنامه نیز اضافه می‌شود. بدین ترتیب برای باز کردن برخی از لینک‌های خاص، مانند فیلم‌ها، دیگر نیازی به باز کردن یک زبانه یا پنجره جدید در مرورگر خود نخواهید داشت. در نتیجه کاربران می‌توانند به پخش کننده فیلم درون خود برنامه اتکا کرده و بدون هیچ وقفه‌ای به مکالمه خود ادامه دهند.

قابلیت دیگری که در نسخه بتا مشاهده شده، قابلیتی است که کاربران به واسطه آن می‌توانند به صورت خصوصی به پیام‌های گروه پاسخ دهند. یکی از قابلیت‌های کاربردی دیگری که در این نسخه به آن اشاره شده، قابلیتی است که مدیران گروه با استفاده از آن می‌توانند برای اعضای گروه محدودیت اعمال کنند. به عنوان مثال مانع ارسال پیام یا فایل‌های رسانه‌ای شوند. در حال حاضر مشخص نیست این امکانات در چه تاریخی به واتس اَپ اضافه می‌شود.