هم رسان: اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنگام گفتگوی پیامکی با دوستان خود اموجی های (شکلک) زیادی استفاده می کنید احتمالاً از شنیدن این خبر خوشحال خواهید شد. به زودی به واتس اپ و فیس بوک بوک مسنجر مجموعه ی جدیدی از اموجی ها اضافه می شود و هم چنین طبق گزارش ها به نظر می رسد که اموجی های هر برنامه با یکدیگر متفاوت است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، طبق گزارش اموجی پدیا، اموجی های جدید واتس اپ در نسخه بتا اندروید مشاهده شده است و به نظر می رسد در طراحی این اموجی ها در بسیاری از قسمت ها از اموجی هایی که اپل در آی او اس به کار برده است الهام گرفته شده است. شاید از نظر ظاهری این اموجی ها شبیه به هم باشند اما تفاوت های ظریفی در طراحی آن ها وجود دارد.

برنامه ی فیس بوک مسنجر همیشه اموجی های مخصوص به خود را داشته است اما به گفته ی اندروید پلیس به نظر می رسد فیس بوک تصمیم گرفته است در این برنامه نیز از اموجی های مورد استفاده در پلت فرم فیس بوک استفاده نماید. فیس بو ک در بیانیه ی خود اعلام کرده است :” در حال حاضر ، تصمیم گرفته ایم که پشتیبانی از مجموعه اموجی های مسنجر فیس بوک را متوقف کنیم و تمرکز خود را معطوف قابلیت های دیگری کنیم که می تواند کمک بیشتری به ارتباطات افراد کند و همچنین تجربه ی کاربری بهتر و لذت بخش تری را به کاربران ارائه دهد.”