هم رسان: در حال حاضر WhatsApp به روز رسانی را برای برای اندروید و iOS منتشر کرده که با این به روز رسانی می‌توانید هر نوع فایلی را برای دیگران ارسال نمایید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، این فایل‌ها می‌تواند شامل فایل‌های متنی PDF، فایل‌های فشرده ZIP، جداول XLS و یا حتی یک فایل APK باشد. کاربران WhatsApp می‌توانند فایل‌هایی را تا حجم 100MB در اندروید و 120MB در iPhone به اشتراک بگذارند.
این ویژگی قبلاً برای برخی از کاربران در دسترس بوده اما به نظر می‌رسد این کمپانی حالا از طریق این به روز رسانی این ویژگی را در اختیار همه قرار داده است. فقط این نیست، ارسال عکس نیز بعد از این به روز رسانی بهبود یافته است، پیش از این، وقتی کاربران قصد داشتند عکس‌های با کیفیت زیاد را از طریق WhatsApp ارسال نمایند، این برنامه از سیستم بهینه سازی و کاهش کیفیت عکس استفاده می‌کرد اما دیگر این کار را انجام نمی‌دهد. این بدین معناست که عکس‌های ارسالی با همان کیفیت اصلی ارسال خواهند شد.

فهرست ویژگی‌های جدید به شرح زیر است:
شما می‌توانید فایل‌های متنی و هر نوع فایل دیگری را ارسال نمایید. برای ارسال فایل‌های متنی، چت را باز نمایید، پیوست را لمس نمایید و سند مورد نظر را انتخاب کنید.
از طریق برنامه دوربین، اکنون می‌توانید تمامی عکس‌ها و فیلم‌های خود را مشاهده نمایید.
زمانی که شما متنی را در چت تایپ می‌نمایید، شما می‌توانید به راحتی قسمتی از متن را انتخاب نمایید و Bold، و یا Italic نمایید.
بهبودهای زیادی نیز در تماس‌های تصویری و صدایی نیز در برداشته است.