هم رسان: هفته گذشته سیناپتیکس از حسگر درون صفحه نمایش خود رونمایی و اعلام کرد تولید انبوه این قطعه آغاز شده و در تولیدات یکی از “5 تولید کننده” برتر گوشی های هوشمند به کار خواهد رفت. این شرکت نامی از این تولید کننده نبرد اما با توجه به علاقه سامسونگ به این فناوری، احتمال می رفت که سامسونگ از این فناوری استفاده خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بنابر گزارش های جدید، ظاهراً سامسونگ شرکت مدنظر سیناپتیکس نبوده است. طبق گزارش فوربز، ظاهراً ویوو (Vivo) اولین شرکتی خواهد بود که از این فناوری در تولیدات خود استفاده خواهد کرد. نویسنده این گزارش نسخه پیش از تولید این گوشی را امتحان کرده وظاهراً این فناوری نتیجه مثبتی داشته است. وی می گوید:«تجربه Clear ID بسیار ساده و سریع بود. من دکمه سمت راست را برای روشن شدن فشار دادم، سپس تصویر اثرانگشت در پایین صفحه نمایش نمایش داده شد.» وی همچنین گفته انتظار می رود ویوو این فناوری را تا هنگام عرضه بهبود ببخشد.

ویوو اولین گوشی مجهز به حسگر اثرانگشت درون صفحه نمایش سیناپتیکس خواهد بودبا این حال همچنان امکان دارد سامسونگ نیز از فناوری استفاده کند.