هم رسان: چند ماه پیش مشخص شد ویوو اولین تولید کننده گوشی خواهد بود که از فناوری حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش سیناپتیکس در گوشی های خود استفاده می کند. اکنون این شرکت تصمیم گرفته گوشی های مجهز به این فناوری را در نمایشگاه CES به نمایش بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، «الکس فنگ» معاون ارشد شرکت ویوو می گوید: «نمایش گوشی های آماده به تولید مجهز به اسکن اثرانگشت درون صفحه نمایش قدم بزرگی به سوی ارائه این قابلیت به مصرف کنندگان است. ما بسیار خرسندیم که می توانیم این قابلیت را در آینده ای نزدیک در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.»

ویوو گوشی مجهز به اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش خود را به نمایش گذاشتخبرنگار وب سایت ورج که این قابلیت را در نمایشگاه CES امتحان کرده، گزارش کرده این اسکنرها در مقایسه با اسکنرهای فعلی کندتر عمل می کنند.
وی خاطر نشان کرده سرعت کم این اسکنرها آنچنان مشکل ساز نیستند اما مدتی زمان می برد تا به آنها عادت کنیم. به احتمال زیاد به روز رسانی نرم افزاری می تواند به افزایش سرعت این اسکنرها کمک کند. در هر حال زمان مشخص می کند که آیا این حسگرها در آینده به موفقیت دست خواهند یافت یا خیر.