هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور اخبار منتخب این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

Crash Bandicoot Trilogy برای پلت فرم های مختلفی ارائه می شود (+ فیلم)

Crash Bandicoot Trilogy برای پلت فرم های مختلف ارائه می شود (+ فیلم)اکتیویژن تایید کرده است که عنوان Crash Bandicoot N Sane Trilogy اوخر امسال برای پلت فرم های مختلفی عرضه می شود که شامل نینتندو سوئیچ، ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی (PC ) از طریق استیم می شود. این عنوان هم زمان در تاریخ 19 تیر برای پلت فرم های ذکر شده عرضه می گردد.
عنوان N Sane Trilogy محتوی عنوان هایی همچون Crash Bandicoot، Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Backو Crash Bandicoot: Warped می شود.

تاریخ انتشار Call Of Duty:Black Ops 4 تایید شد

مرور اخبار منتخب بازی ها در هفته آخر اسفنداکتیویژن با تایید عنوان نسخه جدید Call Of Duty:Black Ops 4 اعلام کرده است که این عنوان جدید در حال توسعه است و اواخر 2018 منتشر خواهد شد. توسعه ی این نسخه از بازی بر عهده ی استدیو Treyarch است که پیش از این توسعه ی عنوان Black Ops را نیز برعهده داشته است.
اکتیویژن در حال حاضر تنها اعلام کرده است که این بازی برای پلت فرم های پلی استیشن 4، ایکس با کس وان و رایانه های شخصی (پی سی) ارائه می شود و علی رغم گزارش های متعدد هیچ اشاره ای به ارائه ی این بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ نکرده است.
طبق اعلام اکتیویژن، عنوان جدید Call Of Duty:Black Ops 4جمعه 20 مهر 97 منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی Days Gone به تعویق افتاد (+ فیلم)

مرور اخبار منتخب بازی ها در هفته آخر اسفندبازی ماجراجویی و ترسناک Days Gone قرار بود در سال میلادی جدید منتشر شود اما سونی و «SIE Bend » استدیو توسعه دهنده ی این بازی این هفته اعلام کردند که تاریخ انتشار بازی اکشن، ماجراجویی و ترسناک Days Gone تا سال 2019 به تاخیر افتاده است. این بازی با موتور Unreal 4 ساخته شده و داستان آن در یک دنیای باز و از زاویه دید سوم شخص روایت می شود. داستان این بازی دو سال پس از شیوع یک بیماری واگیردار جهانی اتفاق می افتد. این بازی همچنین دارای یک سیستم پویای آب و هوایی و چرخه ی روز و شب است.