هم رسان: اگر به دنبال یک سیستم هشدار بی صدا هستید، حتماً به VibeAlarm علاقه‌مند خواهید شد. این سیستم توسط «چارلز گلاسر» تولید شده و در قالب پروژه‌ای در کیک استارتر رونمایی شده تا سرمایه اولیه تولید 10 هزار دلاری را جمع آوری کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، با تماشای ویدئوی زیر اطلاعات بیشتری به دست می‌آورید. گروه توسعه سیستم هشدار مچی VibeAlarm درباره انگیزه‌ها و طراحی این سیستم بیشتر توضیح می‌دهند: «Silent Alarm مبتنی بر یک اپلیکیشن موبایلی کار می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد از هشدارهای بی شماری استفاده کنند و برای هر روز هفته یک هشدار خاص در نظر بگیرند. به همین دلیل باید مطمئن شویم این سیستم رابط کاربری فوق العاده ای دارد. اپلیکیشن کنونی که تولید می‌شود، تا حد زیادی نامناسب است و خیلی قابل اطمینان نیست.

سرمایه جمع آوری شده برای این پروژه برای بهبود نرم افزار کنونی مخصوص دستگاه ما استفاده خواهد شد. همچنین برای بهبود محصول فیزیکی و سخت افزاری به کار می‌رود. در حال حاضر ما با مهندسان Lab 651 همکاری می‌کنیم تا نرم افزار و سخت افزار را بهبود دهیم و دستگاهی مقرون به صرفه و کاملاً قابل اعتماد تولید کنیم. هر زمانی که ما یک سیستم زنگ هشدار قابل اعتمادی داشته باشیم، قصد داریم آن را به تعداد زیاد در بازار عرضه کنیم که البته با هر خریدی که انجام می‌شود، یک نمونه از آن به فرد دیگری هدیه داده می‌شود. به این صورت که هر سیستمی که شما خریداری می‌کنید یک سیستم هشدار بی صدا به یکی از 10 میلیون نفر ناشنوا و یا کم شنوای ساکن در آمریکا هدیه داده می‌شود.»
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم زنگ هشدار VibeAlarm به وب سایت کیک استارتر مراجعه کنید. کمترین مبلغ برای مشارکت در تولید این سیستم 199 دلار است که انتظار می‌رود آذر ماه امسال این سیستم توزیع شود.