هم رسان: اگر شما به هم علاقه مند به ویژگی‌های ساعت هوشمند هستید، حتماً از خواندن این خبر خوشحال خواهید شد.به گزارش هم رسان، یکی از ویژگی‌های ساعت‌های هوشمند این است که می‌توانند به راحتی به گوشی‌های هوشمند شما مرتبط شوند. برخی مشتریان نمی‌خواهند ساعت معمولی و غیر هوشمند خود را از دست بدهند. برای راحتی آن‌ها روشی ارائه شده که تمام این امکانات را یکجا در اختیار داشته باشند.
به تازگی بند ساعت جدیدی به نام Unique، معرفی شده که می‌تواند هر ساعت معمولی را به یک ساعت هوشمند تبدیل کند. ویدیوی زیر را مشاهده کنید تا ببینید چگونه بند ساعت Unique می‌تواند به هر ساعت استانداردی متصل شود و باعث شود تا ساعت شما بتواند از اپلیکیشن های متعدد و گزینه‌های نوتیفیکیشن بهره مند شود.

Unique-Watch-Strap-1
این خبر می‌تواند برای کسانی که ساعت‌های قدیمی و گران قیمتی دارند بسیار ارزشمند باشد. توسعه دهندگان این بند ساعت درباره این محصول می گویند: «nique، یک بند ساعت هوشمند است که به شما اجازه می‌دهد هر نوع ساعتی را تبدیل به یک ساعت هوشمند سازید. لوازم الکترونیکی هوشمندانه آن سبب می‌شود شما از تمام ویژگی‌های یک ساعت هوشمند و ردیاب تناسب اندام بهره مند شوید؛ بدون اینکه نیاز باشد تا ساعت محبوب و قدیمی خود را با یک ساعت هوشمند مدرن عوض کنید.. امروزه ساعت‌های هوشمند فوق العاده مفید هستند و میلیون‌ها نفر طرفدار آن‌ها هستند اما در جهانی که ساعت انتخابی شما میزان سلیقه و یا موقعیت اجتماعی شما را نشان می‌دهد، خیلی سخت به نظر می‌رسد که ساعت رولکس و یا Patek Philippe خود را با یک ساعت هوشمند اپل معاوضه کنید، آن هم فقط به خاطر اینکه بتوانید از قابلیت‌های ساعت هوشمند برخوردار باشید!

Unique-Watch-Strap
به همین دلیل ما Unique را ساختیم که یک بند ساعت نوآورانه، لوکس و ساخته شده با دست است که می‌تواند جایگزین بند ساعت فعلی شما شود و به آن ویژگی‌های ساعت هوشمند را بدهد، بدون اینکه مجبور به خداحافظی با ساعت محبوب و قدیمی خود باشید. شما با حفظ ساعت مورد علاقه خود در کنار استفاده از تمام قابلیت‌های آخرین ساعت‌های هوشمند، بهترین‌های هر دو جهان را یکجا خواهید داشت.»
برای اطلاعات بیشتر در مورد Unique، می‌توانید به وب سایت کیکاستارتر مراجعه کنید، جائیکه این بند ساعت به قیمت 139 دلار آماده پیش خرید شده است.