هم رسان: به‌تازگی قفل هوشمند جدیدی مجهز به بلوتوث و با قابلیت تشخیص اثر انگشت ساخته شده که شما را از حمل هر نوع کلید بی‌نیاز می‌کند.


به گزارش هم رسان، این قفل Ultraloq UL3 BT،نام دارد و استفاده از آن بسیار راحت است. این قبل بر روی هر دری که نصب شده باشد شما می‌توانید با استفاده از گوشی‌های هوشمند و یک نرم‌افزار سازگار با قفل و قابل نصب بر روی گوشی، کلید، کد و یا حتی اثر انگشت آن را باز کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این قفل هوشمند منحصر به فرد شما را به تماشای فیلم زیر دعوت می‌کنیم.
سازندگان این قفل هوشمند در مورد محصول خود می‌گویند: «اثر انگشت همه ما منحصر به فرد است و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از شما بدزدد. قابلیت تشخیص اثر انگشت پیشرفته این قفل هوشمند، از حس‌گرهای ضد خش، ضد گردوغبار و ضد آب برخوردار است و باز کردن آسان و امن قفل را سبب می‌شود. تا 95 عدد اثر انگشت می‌تواند در این قفل ثبت شود. شناسایی اثر انگشت در کمتر از 0.5 ثانیه رخ می‌دهد و این ویژگی برای کودکان و سالمندان بسیار مفید است.

020160309133552
گوشی هوشمند شما می‌تواند نقش کلید را برایتان بازی کند و فقط با استفاده از برنامه Ultraloq بر روی گوشی خود می‌توانید این قفل را باز کنید. Ultraloq UL3 BT، از بلوتوث کم‌مصرف استفاده می‌کند و این بدان معنی است که در صورت رفتن برق و یا قطع اینترنت نیز باز هم قفل Ultraloq به‌خوبی کار خواهد کرد.رمز عبور Anti-peep تضمین می‌کند که غریبه‌ها نمی‌توانند با نگاه به صفحه کلید شما در هنگامی که در حال وارد کردن رمز عبور خود هستید به آن پی ببرند.»
قفل هوشمند Ultraloq UL3 BT وارد وب‌سایت جذب سرمایه مردمی ایندیگوگو شده و با اینکه هنوز 30 روز برای پیش فروش این محصول فرصت باقی مانده، 270 نفر اقدام به خرید آن نموده‌ و مبلغی معادل 56 هزار دلار تأمین شده تا این قفل هوشمند وارد مرحله تولید انبوه شود. 3 کلید مکانیکی نیز برای روز مبادا طراحی شده است. یک سوراخ کلید در پایین قفل تعبیه شده است. برای باز کردن این قفل لازم نیست نرم‌افزار مربوطه را باز کنید، فقط کافی است بر روی گوشی خود دو بار ضربه بزنید، حتی زمانی که آن در جیب شما قرار دارد، عمل می‌کند. 3 باتری AA اجازه 8 هزار بار استفاده از این قفل را می‌دهد.

منبع : Geekygadget