هر روز نام یک وب سایت یا اپلیکیشن جدید به گوش می خورد که خدمات جدیدی را در حوزه آنلاین ارایه می دهند و هدف همه آنها یک چیز است و آن این که یک مشکل سخت و یا زمانبر را برای افراد جامعه حل کرده و یا آسانتر کنند. به گونه ای که هر روز بیشتر احساس می کنیم که واقعا ا ینترنت و تکنولوژی زندگی ما را ساده تر و راحت تر کرده است.

یکی از همین کسب و کارهای آنلاین که تاثیر فوق العاده ای بر راحتی زندگی و صرفه جویی در وقت افراد دارد، وب سایت رزرو تور و راهنمای سفر توریستگاه می باشد. توریستگاه در زمینه مسافرت و گردشگری به کمک کاربران آمده و با استفاده از راهنمای بسیار کامل، کاربران را در رسیدن به تصمیم نهایی هوشمندانه برای انتخاب شهر مقصد و هتل و تور با بودجه مورد نظر کمک می کند و مهمتر اینکه در کمتر از چند دقیقه می توان تنها با پرداخت نصف هزینه در هر زمان از شبانه روز خرید و رزرو آنلاین تور را از معتبر ترین آژانس های مسافرتی انجام داد.

نکته مهم در مورد توریستگاه این است که تنها تورهای ویژه و لحظه آخری که به صورت پکیج از قبل مشخص شده باشند، توسط آژانس های مسافرتی معتبر و همکار توریستگاه در سایت قرار می گیرند. خرید این تورها  یک لذت دلنشینه. چراکه آژانس اپراتور تور از قبل، هواپیما را برای تاریخ مشخصی چارتر کرده و همچنین اتاق های هتل را گارانتی کرده است. بعنوان مثال یکی از انتخاب های ایرانیان در سفر به ترکیه تور استانبول هست، حال اگر قیمت های این تور شکسته و همچنین خدمات بیشتری مانند ترانسفر، بیمه، ویزا، گشت شهری، صبحانه، سیم کارت رایگان و غیره به صورت پکیج به آن اضافه گردد، سفرتان جذاب تر نخواهد بود؟

بنابراین دیگه لازم نیست که زمان زیادی صرف تحقیق و جستجو نمایید تا در مورد این سوالات به جواب برسید که الان بهترین زمان برای سفر به چه شهری هست؟ آب و هوای آن شهر چگونه است؟ نوع فعالیت ها و سرگرمی های آن چیست؟ چه مراکز خریدی دارد، چه مکان های دیدنی دارد؟ چه هتل هایی دارد؟ کدام هتل از لحاظ بودجه یا موقعیت مکانی یا خدمات مناسب تر است؟

توریستگاه در برنامه ریزی یک سفر به یادماندنی به مسافران کمک می کند. فقط کافیست که در توریستگاه به صفحه شهر مورد نظر خود وارد شوید و تمامی اطلاعات لازم مانند آب و هوا، ساعت به وقت محلی، نقشه شهر، وسایل حمل و نقل، مراکز دیدنی شهر، مراکز خرید، سرگرمی ها و فعالیت، بهترین رستورا ن های شهر، هتل ها و حتی نصیحت های مهم برای سفر به آن شهر را با جزییات مشاهده و بر رسی نمایید. علاوه بر آن می توانید با وارد شدن به صفحه هتل مورد نظر خود، با اطلاعات کاملی درباره هتل، فاصله آن تا مراکز دیدنی مهم، امکانات هتل، منوی کامل خدمات مرکز اسپای هتل، رستوران های آن، امکانات هر اتاق هتل با جزییات و قوانین هتل آشنا شوید.

حال پس از انتخاب مقصد مورد نظر، دیگر لازم نیست ساعت ها و یا روزها با جستجو در روزنامه یا ا ینترنت به دنبال تور با بودجه مشخص خود و بهترین قیمت بگردید و زمان زیادی را صرف تماس با آژانس های مسافرتی، آن هم فقط در ساعات کاری آنها کرده و در نهایت تور مورد نظر خود را از یک آژانس انتخاب کرده و پس از تماس های طولانی و یا حضور در محل آژانس آن را رزرو کنید.

در اینجاست که توریستگاه به کمک مسافران آمده تا با صرف کمترین زمان به صورت هوشمندانه تجربه انتخاب و رزرو آنلاین تور با بهترین نرخ قیمت (از میان آژانس های همکار و معتبر) در هر ساعت از شبانه روز و تنها ظرف چند دقیقه را برای آنها میسر سازد.

چنانچه می خواهید سفری هوشمندانه را تجربه کنید همین حالا به توریستگاه سر بزنید.