هم رسان: این هفته در ویندوز موبایل خبرهایی درباره یک گوشی پرچمدار با قابلیت بوت دوگانه، انتشار برنامه جدید آفیس و دریافت یک بیلد جدید توسط اینسایدرها منتشر شد.به گزارش هم رسان، بیلد جدید ویندوز 10 موبایل، برای اینسایدرها منتشر شد. مایکروسافت در این بیلد، تغییرات زیادی را اعمال نکرده اما آن به عنوان یک به روز رسانیِ پیکربندی در نظر گرفته شده و بنابراین اینسایدرها باید آنرا به کار بگیرند.

به روز رسانی برنامه آفیس برای ویندوز 10 موبایل
همه برنامه های مایکروسافت آفیس برای ویندوز موبایل به روز رسانی شدند. این به روز رسانی شامل آپدیت حفظ و نگهداری این برنامه ها است. هنوز این شرکت جزئیات و اطلاعات دقیقی را در مورد این به روز رسانی بیان نکرده است.

برنامه Outlook Groups منتشر شد
برنامه Outlook Groups برای ویندوز موبایل منتشر شد. این برنامه مایکروسافت تعامل بین گروه های کاری از جمله پیام دهی و برنامه ریزی را در یک مکان امکان پذیر می کند. این گروه ها می توانند با داکیومنت های آفیس و یادداشت های وان نوت کار کنند. همچنین Outlook Groups، بر روی اندروید و iOS نیز در دسترس قرار گرفته است.

بوت دوگانه در گوشی جدید Elephone Vowney   
Elephone یک گوشی پرچمدار جدید است که می تواند هم اندروید و هم ویندوز 10 موبایل را به عنوان سیستم عامل اجرا کند. Elephone Vowney  دارای پردازنده اینتل بوده و قیمت آن 299 دلار است و از بوت دوگانه پشتیبانی می کند.
این گوشی جدید دارای دوربین 20 مگا پیکسلی، 3 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی است و احتمالا آبان امسال روانه بازار می شود.

منبع :Zdnet