هم رسان: aniFree یک محصول کوچک متشکل از حسگر حرکتی و روشنایی با نام M-Light 3 تولید کرده که مجهز به یک حسگر حرکتی قابل تنظیم، باطری قابل شارژ و یک حسگر فعال به روشنایی است. این سخت افزار کوچک تنها کمی از یک سکه کوارتر (یک چهارم دلار) آمریکایی بزرگ‌تر است و ابعادی به اندازه 35 در 35 در 14 میلی متر و ضخامت 19.5 میلی متری دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، حسگر سبک M-Light 3 وزنی معادل 17 گرم دارد که شامل یک باطری قابل شارژ نیز است.
برای آشنایی بیشتر با این محصول فیلم تبلیغاتی زیر را مشاهده کنید. این حسگر همین هفته توسط کیک استارتر معرفی شده و با وجود آنکه تنها چند روز از معرفی آن گذشته و 40 روز از کمپین آن باقی مانده، سرمایه اولیه خود را جمع آوری کرده است.
شاید از تلوتلو خوردن در ساعات تاریک شب خسته شده باشید، شاید هم به یک نور ملایم نیاز دارید تا در هنگام رفتن به سرویس بهداشتی چشمتان را اذیت نکند. یا اینکه وقتی کمد لباس‌هایتان را باز می‌کنید خیلی راحت لباس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. حتماً یک M-Light 3 تهیه کنید! یک لامپ کوچک با نوری مناسب که در زمان تشخیص حرکت بدن در تاریکی خود به خود روشن می‌شود. M-Light 3 نسخه ارتقاء یافته M-Light 2 است که در زمستان سال گذشته رونمایی شد. این حسگر دارای یک کنترلر کوچک و سه دکمه فشاری است تا کاربر راحت‌تر با آن کار کند و به وسیله نرم افزار قابل برنامه ریزی روشنایی آن را هوشمندانه‌تر کنترل کند.

M-Light 3 تنها زمانی روشن می‌شود که در محیط تاریک یک حرکت بدن را شناسایی کند. این قابلیت به وسیله حسگر PIR و حسگر نوری آن فعال می‌شود. حسگر PIR حرکات روبروی خود را در یک میدان دید 110 درجه‌ای تشخیص می‌دهد و دامنه مؤثر تقریباً 4 متری دارد. حسگر روشنایی این محصول تاریکی اطراف خود را تشخیص می‌دهد. تنها زمانی که هر دو حسگر حرکتی و روشنایی فعال می‌شوند، چراغ‌های ای‌ای دی روشن می‌شوند. در صورتی که این حسگر هیچ حرکتی در مقابل خود احساس نکند، پس از یک زمان تأخیر مشخص شده به صورت خودکار خاموش می‌شود.
این حسگر حرکتی روشنایی در حال حاضر در کیکاستارتر قرار دارد تا سرمایه اولیه خود را جمع آوری کند و انتظار می‌رود بهمن ماه امسال به بازار عرضه شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این حسگر حرکتی می‌توانید به سایت کیک استارتر  مراجعه کنید.