هم رسان: «میجر نلسون» طبق روال همیشگی خود این هفته نیز با انتشار ویدئویی جدیدترین اخبار مربوط به ایکس باکس را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در اپیزود این هفته میجر نلسون نگاهی به بازی جدید Sea of Thieves و به روز رسانی های جدید ایکس باکس خواهد داشت. علاوه بر این موارد در اپیزود این هفته اطلاعاتی درباره بازی جدید South Park: The Fractured but Whole و … در اختیارعلاقه مندان قرار خواهد گرفت.
بازی South Park: The Fractured but Whole ماه گذشته در تاریخ 25 مهر عرضه شد؛ این بازی یک بازی نقش آفرینی است و شرکت یوبی سافت با همکاری South Park Digital Studios آن را توسعه داده و عرضه کرده است.

South Park: The Fractured but Wholeاین بازی دارای 10 شخصیت ابر قهرمان از جمله: Brutalist، Speedster، Elementalist، Gadgeteer، Cyborg، Psychic، Assassin و Martial Artist است. بازیکنان از ابتدای بازی به تمامی این 10 شخصیت دسترسی نخواهند داشت اما پس از آنکه امکان انتخاب بین Brutalist، Blaster یا Speedster پیدا کنند قادر خواهند بود سه کلاس (شخصیت) دیگر را نیز انتخاب کرده و توانایی های مورد استفاده آنها در مبارزات را مشخص کنند.
برخلاف بازی The Stick of Truth بازیکنان قادر خواهند بود جنسیت شخصیت خود را تعیین کنند؛ جنسیت هر شخصیت در نحوه واکنش شخصیت های دیگر بازی تأثیر گذار است.