هم رسان: تا کنون چند تصویر از گوشی جدید گلکسی اس 9 سامسونگ منتشر شده است و به تازگی نیز برخی از رندرهای این گوشی ها در سطح اینترنت قرار گرفته است. ایوان بلاس به تازگی این رندرها را منتشر کرده و ظاهراً این رندرها، رندرهای رسمی است که سامسونگ برای این گوشی ها آماده کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در این رندرها گوشی گلکسی اس 9 جدید با رنگ متفاوتی نمایش داده شده است. به گفته ی ایوان بلاس، این گوشی ها هنگام عرضه با چهار رنگ مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرند. چهار رنگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس عبارتند از: مشکی تیره (Midnight)، بنفش یاسی (Lilac )، خاکستری تیتانیومی و آبی مرجانی.
ظاهراً رنگ های دیگری نیز برای نسخه های خاص این گوشی در آینده ارائه خواهد شد، اما چهار رنگ بالا، رنگ های رسمی این گوشی در هنگام عرضه خواهند بود.

رندرهای خبری گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس منتشر شددر حال حاضر اطلاعات زیادی از این گوشی ها در دسترس قرار گرفته است. با توجه به گزارش های قبلی انتظار می رود که صفحه نمایش و طراحی این گوشی ها مشابه گوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس باشد. پردازنده این گوشی ها با توجه به بازاری که در آن عرضه خواهد شد متفاوت خواهد بود؛ در برخی کشور ها این گوشی ها با پردازنده ی اسنپدراگون 845 و در برخی با اگزینوس 9810 سامسونگ عرضه خواهند شد.
گوشی گلکسی اس 9 دارای 4 گیگابایت رم و گلکسی اس 9 پلاس 6 گیگابایت رم خواهد داشت و حافظه داخلی آنها نیز از 64 گیگابایت آغاز خواهد شد. هر دو گوشی از دوربین های با کیفیت و درجه یک جدید سامسونگ بهره خواهند برد. گلکسی اس 9 مجهز به یک دوربین یگانه و گلکسی اس 9 پلاس مجهز به یک دوربین دوگانه خواهد بود.
سامسونگ از این دو گوشی در جریان کنگره جهانی موبایل 2018 در تاریخ 6 اسفند رونمایی خواهد کرد. پیش فروش این گوشی ها از 11 اسفند آغاز خواهد شد و از 25 اسفند نیز وارد بازار خواهند شد