هم رسان: گرایش گوشی های ماژولار نتوانسته است به سرعتی که شرکت هایی نظیر موتورولا انتظار داشت رواج پیدا کند، چرا که دستگاه هایی نظیر Moto Z و Moto Z Force نتوانستند به موفقیت چندانی دست یابند. اما این به این معنا نیست که شرکت های دیگری از این کار تقلید نکرده اند، البته شاید این شرکت ها این کار را با گوشی های خود انجام نداده باشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، شرکت تازه تاسیس Vibes Modular واقع در منطقه خلیج سانفرانسیسکو به تازگی قاب گوشی طراحی کرده است که گوشی های آیفون و اندرویدی غیر ماژولار را به نمونه ای ماژولار تبدیل می کند. این شرکت تاکنون توانسته است یک اسپیکر بلوتوثی و شارژر خارجی بسازد که به این قاب متصل می شود (این قاب برای 30 گوشی مختلف قابل استفاده است) و در نظر دارد در آینده یک پروژکتور کوچک و یک پهباد نیز برای این قاب طراحی کند.

خود قطعه اسپیکر مجزا ضد آب است، دارای یک میکروفون برای تماس های کنفرانسی است و بیش از 12 ساعت کار می کند. ضد آب بودن این اسپیکر قابلیت مفیدی است، چرا که شما می توانید آن را از قاب جدا کنید و در زیر دوش و یا استخر به آهنگ های مورد علاقه تان گوش دهید و یا این که با دوستانتان تماس بگیرید. Vibes Modular درباره شارژر این قاب می گوید که این قطعه می تواند بشتر آیفون ها و گوشی های اندرویدی را بیش از سه بار شارژ کند و همچنین دارای یک پورت میکرو یو اس بی است که به شما اجازه می دهد دستگاه دیگری را نیز شارژ کنید.

شما می توانید قاب Vibes Modular را در رنگ های سفید و مشکی و با قیمت 40 دلار خریداری کنید، اسپیکر و شارژر سازگار با این قاب نیز به ترتیب 100 و 200 دلار قیمت دارند. در صورتی که به محصولات این شرکت تازه تاسیس علاقه دارید، باید بگویم که پروژکتور و پهباد این شرکت نیز در اواخر سال جاری عرضه خواهند شد.