هم رسان: مرسدس اعلام کرده است که آخرین مدل از دسته G 65 خود را با نام Mercedes AMG G 65 Final Edition تنها به تعداد 65 دستگاه در سرتاسر دنیا عرضه خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، Mercedes AMG G 65 Final Edition مجهز به یک موتور شش لیتری V12 است که 630 اسب بخار نیرو تولید می کند و در عرض تنها 5.3 ثانیه از سرعت صفر به 62 مایل بر ساعت می رسد. بالاترین سرعت الکترونیکی این خودرو 142 مایل بر ساعت است.

خودروی Mercedes AMG G 65 Final Edition معرفی شد

طراحی اسپورت بدنه خارجی خودروی G 65 Final Edition با توجه به رینگ های برنزی آلیاژی 21 اینچی به شکل 5 پره ، کالیپرهای ترمز نقره ای و نوارهای تزئینی AMG Sport در طرفین چشمگیرتر شده است. از دیگر موارد برجسته در این خودرو می توان به بخش های برنزی رنگ مانند سپرهای محافظ، المان های تزئینی در سپرها، رینگ ها و آینه های بغل به علاوه کاور سیاه رنگ چرخ یدکی با فضای جاسازی به خوبی طراحی شده اشاره کرد. این موارد با یک پنجره رادیاتور زیبا تکمیل شده است که از یک صفحه شبکه ای مشکی با نوارهای برنزی در اطراف آن تشکیل شده است. جاپایی مخصوص سوار شدن به ماشین و لوله های اگزوز به رنگ مشکی مات طراحی شده اند. نوارهای محافظ خارجی با رنگ سیاه کاملا براق حرفی برای گفتن درباره طراحی این خودرو باقی نگذاشته است.

خودروی Mercedes AMG G 65 Final Edition معرفی شد

از آنجایی که تنها 65 دستگاه از این خودرو Mercedes AMG G 65 Final Edition در دست ساخت است، مرسدس قیمت بالایی برای آن در نظر خواهد گرفت. گفته می شود که این خودرو با قیمت 310,233 یورو به فروش خواهد رسید.