هم رسان: حدود دو سالی می شود که استدیو Naughty Dog قسمت دوم The Last of Us را معرفی کرده است و با توجه به موفقیت قسمت اول این بازی، بدون تردید می توان گفت که علاقه مندان بسیاری مشتاق هستند که بدانند عاقبت این بازی با چه تغییراتی ارائه خواهد شد. سال گذشته جزئیات زیادی از این بازی منتشر نشد اما امسال شرایط تغییر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، « نیل دراکمن » معاون ارشد Naughty Dog اخیراً در پستی توئیتری تیزری را منتشر کرده است که نشان می دهد جزئیات قسمت دوم The Last of Us رسماً در نمایشگاه E3 2018 اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار تکمیلی The Last Of Us 2 در E3 2018 منتشر خواهد شدوی جزئیات زیادی را در این باره بیان نکرده است اما احتمالاً در این مراسم علاقه مندان به پاسخ بسیاری از سوال های خود درباره ی این بازی خواهند رسید. اوایل امسال شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه این بازی ممکن است امسال (2018) عرضه شود و از نظر کارشناسان این امر تا حدودی غیر ممکن است.
نمایشگاه E3 2018 از تاریخ 22 لغایت 24 خرداد برگزار خواهد شد در نتیجه علاقه مندان برای اطلاع از جزئیات این بازی باید چند هفته ای باید منتظر بمانند.