هم رسان: وقتی به محبوبیت بازی Mario که از زمان رونمایی اولین نسخه هر روز این محبوبیت افزایش یافته فکر می‌کنیم، تصور میزان محبوبیت این بازی زمانی که شرکت خبر رونمایی از این بازی را برای گوشی‌های هوشمند منتشر کرد، به هیچ وجه سخت نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، جای تعجب نیست که این بازی موفق به کسب عنوان محبوب‌ترین بازی جدید در سال 2017 شود. طبق گفته‌های گوگل، این بازی از بیشترین تعداد دانلود در سال جاری برخوردار است و در کنار بازی‌های دیگری از جمله Bubble Witch 3 Saga, Magic Tiles 3, و Ballz و CATS: Crash Arena Turbo Stars قرار می‌گیرد.

این بازی ابتدا در سال 2016 به عنوان یک بازی انحصاراً آیفونی و همراه با معرفی گوشی‌های آیفون 7 و 7 پلاس منتشر شد که اتفاق شگفت انگیزی بود. اما بعد از مدتی در اوایل سال جاری نسخه اندرویدی آن نیز منتشر شد که طبق گزارش‌ها این بازی موفق به‌ کسب 150 میلیون بار دانلود در آوریل سال جاری بود. پیش بینی می‌شود تعداد این دانلود تا به امروز افزایش یافته باشد.
با وجود محبوبیت این بازی، اخیراً نینتنندو اعتراف کرد بازی آن طور که آن‌ها می‌خواستند سودآوری نکرده است، شاید یکی از دلایل این اتفاق برچسب قیمت 10 دلاری آن باشد که باعث شده تعداد زیادی از علاقه‌مندان به سراغ این بازی نیایند.