هم رسان: با عرضه هر کنسول نینتندو انتظار می رود که این شرکت بازی جدیدی را بر اساس مجموعه بازی های موجود معرفی کند . به همین دلیل زمانی که نینتندو بازی Super Mario Odyssey را به عنوان بازی های Mario برای سوئیچ معرفی کرد خیلی هم عجیب نبود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اما آن چه جالب است استقبالی است که از این بازی شده است. طبق آخرین اعلام رسمی نینتندو، تا کنون 2 میلیون نسخه از بازی Super Mario Odyssey به فروش رسیده است. این میزان فروش برای نینتندو بسیار عالی است به ویژه با در نظر گرفتن این نکته که تنها 3 روز از زمان عرضه این بازی می گذرد.

 طی 3 روز 2 میلیون نسخه از بازی Super Mario Odyssey فروخته شدپیش از این نینتندو اعلام کرده بود که موفق به فروش 7.6 میلیون دستگاه سوئیچ در سراسر جهان شده است. عنوان های The Legend of Zelda:Breath of the Wild با فروش 4.7 میلیون و Mario Kart 8 Deluxe با 4.42 میلیون پر فروش ترین بازی های سوئیچ تا کنون بوده اند. اکنون Super Mario Odyssey با فروش 2 میلیون نسخه در روز های آغازین عرضه از بازی های 1-2-Switch و ARMS که هر دو کمتر از 1.5 میلیون فروش داشته اند، پیشی گرفته است.
نینتندو اعلام کرده است :” ما تلاش خواهیم کرد تا میزان فروش این بازی را افزایش دهیم و امیدواریم این بازی به عنوان یک اثر همیشه ماندگار تا مدت ها در بازار به فروش برسد.”