هم رسان: در حال حاضر بازی های موبایلی جایگاه بسیار خوبی در صنعت بازی دارند. به تازگی بازی موبایلی Subway Surfers موفق شده رکورد 1 میلیارد دانلود را در گوگل پلی به نام خود ثبت کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از اندروید آتوریتی، این اولین بازی است که در تاریخ گوگل پلی توانسته به چنین رقمی از دانلود دست پیدا کند. طبق اعلام Kiloo توسعه دهنده اولیه این بازی عدد یک میلیارد بار دانلود به تعدا کاربرانی اشاره دارد که این اپلیکیشن را حداقل بر روی یک دستگاه برای اولین بار نصب کرده اند. این به این معناست که هر ثبت نام با یک حساب گوگل یک بار به حساب می آید.
به هر حال بازی Subway Surfers اولین بازی در دسته بازی های دونده بی انتها نیست اما مسلما یکی از موفق ترین بازی ها در این ژانر است.

بازی Subway Surfers از مرز 1 میلیارد دانلود گذشتدر این بازی شما در شهری پر از دیوارنگاره ها هستید که باید از متروی شهرهای معروف عبور کنید و از دست پلیس ها، و سگ ها و قطار ها و دیگر موانع موجود فرار کنید. و در مسیر خود سکه ها را جمع آوری کنید و قلب های خود را افزایش دهید.
محیط گرافیکی این بازی، شخصیت های جذاب و گیم پلی این بازی باعث شد تا این بازی دراولین عرضه خود در سال 2012 به موفقیت زیادی دست یابد. اما هیچ کس نمی توانست در آن روزها پیش بینی کند که این بازی به بزرگترین بازی دنیا تبدیل خواهد شد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.