هم رسان: برنامه StoryZ Photo Motion & Cinemagraph یک نرم افزار ویرایش عکس بوده که شامل دو قسمت می باشد.


قسمت اول Ripple است، این حالت به شما اجاره می دهد تا یک حرکت را به عکس ثابت با کشیدن آن به جایی که می خواهید حرکت داشته باشد اضافه می کنید. این حالت می تواند یک روش موثر برای حرکت آب و یا دود باشد.
حالت Motion ، حالتی که به شما اجازه می دهد با ترکیب عکس ها یک فیلم ایجاد نمایید، به شما یک عکس می دهد که تاحدی ثابت و تا حدی با حرکت می باشد. در دو حالت خروجی های قانع کننده ای ارائه می دهدو به راحتی می توانید تمامی خروجی ها را به اشتراک بگذارید.


برنامه StoryZ همچنین قالب های از پیش طراحی شده را نیز در اختیار شما قرار می دهدکه شامل پله یا شن می باشد که شما می توانید فقط یک موضوع را وارد آنها نمایید. بهترین موارد نیز در صفحه اول برنامه به نمایش در می آیند.
شما می توانید از این برنامه به صورت رایگان استفاده نمایید، اما اگر قصد دارید از تمامی امکانات آن استفاده نمایید باشد اکانت Premium آن را تهیه نمایید، که به صورت ماهیانه تبلیغات و علامت ها حذف می شود، زمان ایجاد فیلم در حالت Motion افزایش پیدا می کند و ابزارهای حالت Ripple نیز افزایش می یابد و به شما اجازه می دهد با بالاترین رزولوشن ذخیره نمایید.