هم رسان: شرکت SteelSeries از محصول جدید خود در حوزه صفحه کلیدهای Esports مکانیکی جمع و جور خود رونمایی کرد. این صفحه کلید مخصوص بازی جدید با نام SteelSeries Apex M750 TKL در حال حاضر با قیمت 120 دلار به فروش می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل گیکی گجتز، طراحی Tenkeyless فضای بین ماوس و صفحه کلید رو بهبود می‌بخشد تا دست‌های بازیکن به هم نزدیک‌تر باشد و ارگونومی بهتری داشته باشد و بازیکن در بازی‌های طولانی مدت اذیت نشود.

SteelSeries Apex M750 TKL قابلیت‌ها و ویژگی‌های صفحه کلید مکانیکی SteelSeries Tenkeyless APEX M750:
طراحی tenkeyless متمرکز بر Esports
سوئیچ‌های مخصوص بازی مکانیکی خطی QX2
فریم آلومینیومی مقاوم سری 5000
نورپردازی RGB متغیر در هر کلید
اعلان‌های نوری نرم افزار دیسکورد

SteelSeries Apex M750 TKL این صفحه کلید که با طراحی فوق العاده خود برای عملکرد ایده آل دارای نقطه تحریک خطی 45g است که مناسب برای بازیکنانی است که به دنبال سریع‌ترین واکنش صفحه کلید هستند. صفحه کلیک مسی، روکش‌های شفاف و بدنه پلاستیکی نرم در کنار هم روشنایی بی نظیر و عملکردی روان ارائه می‌دهند. فریم آلومینیومی حرفه‌ای آن چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. استفاده زیاد از آلومینیوم سری 5000 در این صفحه کلید، پایه‌ای محکم، سبک و مقاوم برای سوئیچ‌های مکانیکی فراهم کرده است. صفحه کلید Apex M750 TKL دارای افکت‌های نوری زیبا و قابل تنظیم، اعلان‌های درون بازی از طریق GameSense و افکت‌های روشنایی لحظه‌ای از طریق ImageSync است.