هم رسان: شرکت بازی سازی Blizzard طی کنفرانس BlizzCon خود اعلام کرد علاقه مندان به بازی StarCraft 2 می‌توانند از 23 آبان ماه این بازی را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، نسخه رایگان این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد به مرحله مبارزه تک نفره Wings of Liberty دسترسی داشته باشند و در حالت co-op از فرماندهان تا سطح 5 استفاده کنند.
همچنین بلیزارد حالت چند نفره رقابتی آنلاین را نیز رایگان کرده است و بازیکنان می‌توانند به بخش‌هایی از هر سه نسخه StarCraft 2 دسترسی داشته باشند. اگر دوست دارید این بازی را انجام دهید، فرصت خوبی برای آزمایش آن در انتظار شما است.

ابتدا باید حالت چند نفره بازی را با به دست آوردن 10 امتیاز First Wins of the Day در بازی‌های unranked یا در مقابل رایانه به دست آورید. به گفته بلیزارد این به خاطر حفظ کیفیت و یکپارچگی تجربه ranked است. اوایل امسال بود که شرکت نسخه رایگان بازی اصلی StarCraft را نیز به رایگان منتشر کرد، بنابراین اکنون علاقه مندان می‌توانند بدون پرداخت هزینه از این بازی‌ها لذت ببرند.
بلیزارد همچنین تائید کرد بازیکنانی که پیش از این Wings of Liberty را به دست آورده بودند، می‌توانند دومین توسعه از این بازی را با نام Heart of the Swarm به رایگان تهیه کنند. فقط کافی است تا این تاریخ منتظر بمانید تا هرچقدر می‌خواهید رایگان بازی کنید. این خبر فوق العاده ای برای علاقه مندان است.