هم رسان: اسپاتیفای طی هفته گذشته یک اپلیکیشن iMessage رونمایی کرد. این اپلیکیشن جدید به اشتراک گذاری آهنگ‌ها را با دوستانی که از iMessage استفاده می‌کنند آسان‌تر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اسپاتیفای اپلیکیشن جدیدی رونمایی نکرده زیرا این اپلیکیشن شباهت زیادی با اپلیکیشن Facebook Messenger دارد که چند ماه پیش عرضه شد.
کاربران اسپاتیفای می‌توانند از دکمه به share برای به اشتراک گذاشتن راحت آهنگ‌ها با دوستان خود استفاده کنند. به هر حال این کار تنها در درون اپلیکیشن Spotify انجام می‌شود بنابراین زمانی که دریافت کننده لینک آهنگی را دریافت می‌کند باید اپلیکیشن iMessage را ترک کند، برنامه Spotify را باز کند و به آهنگ ارسالی گوش کند.

اپلیکیشن iMessage اسپاتیفای این مشکل را برطرف می‌کند. این اپلیکیشن به کاربران خود این امکان را می‌دهد که از داخل خود برنامه iMessage دنبال هر آهنگی در کتابخانه اسپاتیفای بگردند و آن‌ها می‌توانند قطعه‌ای 30 ثانیه‌ای از آهنگ را به دوستان خود ارسال کنند و این افراد می‌توانند این آهنگ را از داخل خود برنامه گوش کنند.
برای فعال سازی این قابلیت باید یک کادر محاوره‌ای را در iMessage باز کنید، بر روی دکمه App در سمت چپ کلیک کنید و Spotify را فعال کنید. زمانی که این اپلیکیشن فعال شد، کاربران برای جستجوی آهنگ‌هایی که می‌خواهند به اشتراک بگذارند، باید آیکون Spotify را کلیک کنند.
فرد گیرنده یک قطعه 30 ثانیه‌ای از آهنگ را همراه با یک لینک دریافت می‌کند که در صورت تمایل برای گوش دادن به آهنگ این لینک او را به اپلیکیشن Spotify هدایت می‌کند.