هم رسان: اخبار غیر رسمی حاکی است احتمالاً سونی نسل جدیدی از سگ‌های رباتیک خود را رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، سگ رباتیک جدید سونی جایگزینی برای سری محبوب سگ‌های رباتیک Aibo خواهد بود که شرکت در اواخر دهه 1990 و آغاز دهه 2000 آن‌ها را رونمایی کرد.
طبق یک گزارش جدید، به نظر می‌رسد سونی قصد دارد نسل جدیدی از سگ‌های رباتیک Aibo را ماه آینده عرضه کند. این خبر می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران سگ‌های رباتیک شود.
گزارش مجله وال استریت حاکی است سونی در حال توسعه یک سگ رباتیک است که دارای قابلیت‌های خانگی هوشمند خواهد بود. به نظر می‌رسد سونی قصد دارد این ربات را تا اواسط پاییز معرفی کند. ظاهراً این ربات جدید از حرکات بهتر و اتصال به اینترنت برخوردار خواهد بود. این سگ همچنین می‌تواند برای کنترل وسایل خانگی هوشمند مورد استفاده قرار بگیرد. هنوز مشخص نیست سونی به خاطر این ربات جدید تولید برند Aibo را مجدداً ادامه خواهد داد یا خیر.

هیچ اطلاعاتی درباره قیمت این محصول در دست نداریم. سونی پیش از این سگ‌های رباتیک Aibo را با قیمت 2500 دلار به فروش می‌رساند. تاکنون شرکت این خبر را تائید یا تکذیب نکرده است، بنابراین هیچ گونه تکذیبی از شرکت سونی منتشر نشده است. در صورت تمایل برای خرید این سگ رباتیک از سونی، می‌توانید امیدوار باشید این سگ‌های رباتیک جدید رونمایی خواهند شد. به زودی اطلاعات بیشتری دراین باره به دست خواهیم آورد.