هم رسان: بتسدا در رویداد E3 2017 در اوایل سال جاری اعلام کرد که Skyrim یک باندل واقعیت مجازی با نام Skyrim VR دریافت خواهد کرد. آنها همچنین اعلام کردند که این بازی به کنسول پلی استیشن VR سونی راه خواهد یافت، و سونی حتی کسانی که در حال حاضر کیت PlayStation VR خریداری نکرده اند را نیز تحت پوشش قرار می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، سونی اخیرا اعلام کرده بود که یک باندل PlayStation VR Skyrim VR خواهد فروخت. طبق اظهارات مسئولان سونی:” باندل PlayStation VR Skyrim VR شامل سیستم PS VR، دوربین PlayStation، دو دسته کنترلر PlayStation Move و Skyrim VR و بسته های الحاقی Dawnguard, Hearthfire و Dragonborn است. همچنین در این باندل یک PS VR Demo Disc به روزرسانی شده وجود دارد که شامل دموهایی از 13 عنوان PS VR است.”

قیمت این باندل 450 دلار خواهد بود و همراه بازی در 17 نوامبر در آمریکا و کانادا عرضه خواهد شد، اما در حال حاضر علاقمندان می توانند پیش خرید کنند. Skyrim VR در اصل همان بازی مورد علاقه بازی کنان است، با این تفاوت که می توان آن را در واقعیت مجازی بازی کرد که تجربه ای متفاوت برای آنها خواهد داشت.
Bethesda همچنین تائید کرد که علاوه بر رونمایی بازی بر روی PlayStation VR، قصد دارد در سال 2018 این بازی را بر روی پلتفرم HTC Vive نیز امتحان کند. با توجه به این که مدت زمانی تا رونمایی عنوان جدید The Elder Scrolls باقی مانده است، حدس می زنیم که این بازی یکی از بهترین بازی ها در آینده باشد.