هم رسان: سونی در نظر دارد بهار امسال مجموعه ای جدید از هدفون های خود موسوم به MDR-1AM2 را با قیمت 300 دلار عرضه کند. به گفته ی سونی این هدفون ها مجهز به دیافراگم های پلیمری کریستال مایع (LCP) با پوشش آلومینیومی هستند و نسبت به LCP های معمول، صدای دقیق تری را در سراسر محدوده فرکانسی فراهم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، هدفون های جدید سونی در جریان نمایشگاه CES امسال معرفی شدند وبه کاربران پاسخ فرکانسی وسیعی برای طیف های مختلف صدا از 3 هرتز تا 100 کیلو هرتز ارائه می کنند.
هدفون های MDR-1AM2 همچنین به منظور کاهش مقاومت و افت انتقال سیگنال با کابل های مسی بدون اکسیژن با پوشش نقره ارائه می شوند. طراحی پیشرفته صوتی و مواد استفاده شده در این هدفون ها منجر به تولید هدفون های صوتی با کیفیتی شده است و به گفته ی سونی تجربه شنیداری بسیار مطلوبی را برای کاربران فراهم می کند.

از ویژگی های هدفون MDR-1AM2 سونی می توان به ایرکاپ های گردان برای حمل آسان، سازگاری با گوشی های هوشمند، میکروفون درون خطی، درایورهای پاسخ دهنده پلیمری کریستال مایع و فناوری Beat Response Control اشاره کرد.