هم رسان: سونی از جدیدترین دوربین خود به نام Sony A7R III با قابلیت تعویض لنز رونمایی کرد. دوربین جدید A7R III سونی مجهز به حسگر تصویری 42.4 مگاپیکسل Exmor R است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، دوربین A7R III سونی قادر است فیلم‌ها را با کیفیت 4K ضبط کند و همچنین با نرخ 120 فریم در هر ثانیه فیلم‌های Full HD ضبط کند.
دوربین جدید α7R III همچنین مجهز به پردازشگرجدید front-end LSI است که سرعت پردازش تصویر را به طور مؤثر دو برابر افزایش می‌دهد. علاوه بر این، موتور پردازش BIONZ X™ در این دوربین به روز رسانی شده و سرعت پردازش آن تقریباً 1.8 بار سریع‌تر از α7R II است. قرارگرفتن این اجزای قدرتمند در کنار یکدیگر موجب شده تا این دوربین عملکرد سریع‌تری داشته باشد و در عین حال دارای بازه حساسیت به نور (ISO) 100 – 32000 (قابل ارتقاء به ISO 50 – 102400 در تصاویر ثابت) و گستره دینامیکی 15 استاپ باشد. این ویژگی‌ها عملکرد فوق العاده این دوربین را در تنظیمات مختلف و در تمامی موقعیت‌ها تضمین می‌کند.

دوربین سونی A7R III با لنزهای قابل تعویضمدل جدید دوربین فول فریم سونی جهت ارائه حداکثر وضوح تصویر فاقد فیلتر پایین گذر (optical low pass) است با این حال قادر است حتی هنگام عکاسی در حالت بی صدا یا پی در پی، عکس‌های 14 بیتی با فرمت RAW ارائه دهد.
تجهیز این دوربین به سیستم لرزشگیر 5 محوره پیشرفته با جبران لرزش 5.5 استاپ موجب شده تا دوربین A7R III بهترین سیستم لرزشگیر تصویر را در دنیا داشته باشد.

دوربین سونی A7R III با لنزهای قابل تعویضدوربین A7R III همچنین مجهز به شاتر جدید کاهنده لرزش (low-vibration) است که لرزش و تاری تصاویر را در همه حالت‌ها کاهش می‌دهد، از جمله در عکاسی‌های 10 فریم بر ثانیه و در ارائه رنگ دقیق پوست نیز بهبود یافته است.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی سونی مراجعه فرمایید.