هم رسان: به نظر می رسد برخی از کاربران گوشی آیفون ایکس (آیفون 10) در مورد صفحه نمایش گوشی خود مشکل دارند. چند نفر از دارندگان این گوشی گزارش داده اند شاهد خط سبز رنگی در یک سمت صفحه نمایش گوشی خود بوده اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، تصاویر ارسال شده توسط «کریستیان رومن»، «نیت هیگی» و mix0mat0sis در توئیتر این مشکل را به وضوح نشان می دهد.
به نظر نمی رسد این مشکل گسترده ای در میان کاربران آیفون ایکس باشد و ظاهراً فقط چند دستگاه را تحت تأثیر قرار داده است. اخیراً TechCrunch با شرکت اپل تماس گرفت تا در خصوص این مشکل اظهار نظر کنند، اما اپل هنوز پاسخی ارائه نکرده است.
ظاهراً این مشکل مربوط به یک اشکال الکتریکی در بعضی از گوشی ها است که ظاهراً باعث می شود ولتاژ از تمامی پیکسل های فرعی سبز رنگ در یک خط مستقیم جریان داشته باشد، به نظر می رسد این اتفاق از پایین تا بالای گوشی می افتد.

این مشکل برای تولید کنندگان دیگر نیز در سال های قبل پیش آمده است، برای مثال سامسونگ نیز با همین مشکل در یکی از دستگاه های خود مواجه شد که در صفحه نمایش آن یک خط صورتی ظاهر شده بود. به نظر می رسد اپل یکی از دستگاه های معیوب را تعویض کرده است. در صورتی که شما هم در صفحه نمایش گوشی آیفون ایکس خود شاهد خط سبز رنگ بودید، شما تنها کسی نیستید که با این مورد مواجه شده اید و مطمئناً اپل دیر یا زود راه حلی برای این مشکل ارائه خواهد کرد.