هم رسان: یک رایانه دسک تاپ جیبی جدید به نام Solu وارد وب‌سایت کیکاستارتر شده که پیش‌بینی می‌شود نسل جدیدی از رایانه‌ها را به کاربران معرفی خواهد کرد و طرز فکر سنتی ما در مورد نحوه آن‌ها را تغییر خواهد داد.  به گزارش هم رسان، سازندگان این وسیله از آن به‌عنوان اولین دسک تاپ جدید در طول 30 سال گذشته یادکرده‌اند. در فیلم زیر به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن اشاره‌شده است. Solu یک رایانه جیبی قدرتمند از جنس چوب است و می‌تواند به‌عنوان یک دستگاه قابل‌حمل استفاده‌شده و به انواع صفحه‌نمایش‌ها متصل شود. شما می‌توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن اپلیکیشن ها استفاده نمایید.

SoluPocket1

محتوای ما به‌طور خودکار در یک حافظه محلی چند گیگابایتی از فضای ابری Soluذخیره می‌شود. با SoluOS لازم نیست رایانه خود را مدیریت کنید و یا در مورد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود نگران باشید. همچنین SoluOS از تمام تنظیمات و خود Solu پشتیبان گیری می‌کند، بنابراین به‌محض بروز هرگونه مشکل شما به‌راحتی می‌توانید آن را با یک دستگاه جدید تعویض نمایید، حتی وقتی‌که Solu شما در رودخانه بیفتد!

در دنیای امروز دیگر مردم به‌تنهایی کار نمی‌کنند، بلکه همه با همدیگر و به شکل گروهی فعالیت دارند. سیستم‌عامل SOLU برای حمایت از دنیای جدیدی طراحی‌شده که در آن اعضای یک گروه نیاز دارند تا بلافاصله به کار یکدیگر دسترسی داشته باشند. ما با اطمینان می‌گوییم دیگر لازم نیست در مورد به اشتراک‌گذاری فایل‌ها یا در دسترس بودن برنامه‌ها نگران باشید، چراکه تمام ابزارها برای همه قابل‌دسترس شده‌اند و این بدون نیاز به نصب، کارت‌های اعتباری و هیچ‌گونه زحمتی میسر شده است.

در حال حاضر پیش‌خرید Solu در وب‌سایت کیکاستارتر به قیمت 299 یورو امکان‌پذیر است و قیمت خرده‌فروشی آن 449 یورو تعیین‌شده است. بنابراین برای حامیان تولید این محصول، تخفیف قابل‌توجهی در نظر گرفته‌شده است.