هم رسان: قابلیت Stories در اپلیکیشن اسنپ چت تاکنون تنها در نسخه موبایلی موجود بود اما به نظر می‌رسد شرکت قصد دارد این قابلیت را به نسخه وبی نیز اضافه کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در گزارشی از Cheddar آمده اسنپ چت قصد دارد تا قابلیت Stories را در نسخه وبی این اپلیکیشن با عنوان “Stories Everywhere” وارد کند.
طبق این گزارش به نظر می‌رسد این ایده از توئیتر الهام گرفته شده است. توئیتر در سال 2011 به منتشرکنندگان محتوا این اجازه را داد توئیت ها را در پست‌ها و مقالات وبلاگ قرار دهند. ایده اصلی این است که اسنپ چت با ایجاد امکان پست گذاشتن و اشتراک گذاری استوری های اسنپ چت در وب و نه فقط در موبایل، امیدوار است کاربران بیشتری تشویق به استفاده از این قابلیت شوند.

استوری های اسنپ چت به زودی به وب می‌آینداین یک اقدام جالب توجه است، مخصوصاً زمانی که فکر می‌کنیم این اسنپ چت بود که برای اولین بار قابلیت Stories را رونمایی کرد، اما به نظر می‌رسد این قابلیت در اپلیکیشن اینستاگرام آن قدر سریع رواج یافت که گفته می‌شود کاربران از این قابلیت در اینستاگرام در مقایسه با اسنپ چت بیشتر استفاده می‌کنند که ظاهراً تعداد این کاربران به 250 میلیون نفر می‌رسد.
به هر حال مدتی طول می‌کشد تا این قابلیت رونمایی شود زیرا بنا به گزارشی قابلیت Stories Everywhere هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، زیرا اسنپ همچنان سعی می‌کند بهترین راه برای توزیع محتوای آن را تشخیص دهد.