هم رسان: نشستن بر روی صندلی های اکونومی (coach/economy) در یک پرواز 10-12 ساعته کار سختی است اما متاسفانه همه ما بودجه کافی برای خرید بلیت فرست کلاس یا تجاری را نداریم و برای مسافرت با هواپیما مجبوریم این شرایط را تحمل کنیم. اگر شما از دسته افرادی هستید که می توانید هزینه بیشتری برای سفر متقبل شوید، اکنون گزینه های لوکس بیشتری را برای انتخاب دارید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، خطوط هواپیمایی سنگاپور به تازگی از جدیدترین کابین لوکس خود در هواپیماهای Airbus SE A380 رونمایی کرده است. همانطور که در تصویر مشاهده می فرمایید با توجه به اندازه و امکانات این کابین به راحتی می توان آن را با اتاق یک هتل اشتباه گرفت. ارائه کابین های لوکس خدمات جدیدی نیستند و شرکت های هوایی متعددی از جمله امارات و اتحاد چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. گرچه «Goh Choon Phong» مدیر اجرایی هواپیمایی سنگاپور (Singapore Air) اعلام کرده هدف از ارائه این کابین به هیچ عنوان رقابت با دیگر خطوط هواپیمایی نبوده است.

خطوط هواپیمایی سنگاپور یک کابین لوکس شبیه به اتاق هتل ارائه می دهدGoh گفته است: «ما خود را با رقبایمان مقایسه نمی کنیم. تنها دلیل ما برای ارائه این کابین ایجاد فضایی راحت برای مشتریانمان است.» شرکت هواپیمایی مذکور تعداد کابین های لوکس خود را از 12 کابین به 6 عدد کاهش داده تا بتواند فضای کافی را برای ایجاد یک کابین با تخت دو نفره و حتی یک صندلی راحتی فراهم کند. هنوز هیچ اشاره ای به قیمت بلیت این کابین های لوکس نشده است اما انتظار می رود که از ماه آینده به مشتریان ارائه شوند.