هم رسان: بازی Shadow of the Tomb Raider به طور رسمی در تاریخ 23 شهریور منتشر خواهد شد و حالا اسکوئر انیکس از امکان پیش خرید این بازی از هم اکنون خبر داده است. شما می توانید با مشاهده تریلر معرفی زیر اطلاعات بیشتری را درباره این بازی کسب کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، داستان بازی Rise of the Tomb Raider ادامه ی داستان آخرین نسخه Shadow of the Tomb Raider را روایت می کند و بازیکنان دوباره در نقش لارا کرافت قرار می گیرند و در یک سفر ماجراجویانه به آمریکای لاتین به دنیال رد پای Mayan که ارتباطی با پدر مرحوم لارا دارد، می گردند.

 Rise of the Tomb Raider ” در بازی Shadow of the Tomb Raider، لارا کرافت می بایست از جنگل های مرگبار جان سالم به در ببرد، با گورستان های مخوف روبرو شود و بر تاریک ترین لحظه های زندگی خود فائق آید. همانطور که او سعی در نجات دنیا از پیش گویی های Maya دارد ، کم کم تبدیل به یک Tomb Raider می شود.”
برای پسش خرید کپی Shadow of the Tomb Raider در ایکس باکس ، پلی استیشن 4 یا رایانه های شخصی (PC) از طریق استیم می توانید به فروشگاه های آنلاین هر یک از پلت فرم ها بروید.