هم رسان: چند ماه پیش تریلر رسمی از بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد. اکنون استدیو Square Enix در خلال نمایشگاه E3 2018 از تریلر گیم پلی جدید این بازی رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق توضیح تریلر، ” در اولین تریلر گیم پلی Shadow of the Tomb Raider حرکات قدرتی، درگیری های درونی و چالش هایی که لارا کرافت با آن روبرو می شود نمایش داده می شود. لارا به دنبال نجات دنیا از Maya apocalypse (پیشگویی آخر زمان مایا) باید با جنگلی مرگبار مقابله کند ، با گورستان های مخوف روبرو شود و بر تاریک ترین لحظه های زندگی خود فائق آید و همان طور که در سرنوشت او آمده به یک Tomb Raider تبدیل شود.”

 Shadow Of The Tomb Raider بازی Shadow of the Tomb Raider سومین نسخه از مجموعه بازی Tomb Raider است. داستان این بازی ، ادامه ی داستان بازی های Tomb Raider است که در سال 2015 و 2013 منتشر شد ند. انتظار می رود که ان نسخه از بازی، نسخه نهایی این مجموعه بازی باشد و هنوز مشخص نیست استدیو Square Enix چه برنامه ای برای ادامه ی روند این مجموعه بازی دارد.
تا کنون نسخه های باز سازی شده این بازی به دلیل ارائه ی یک بازی “واقع گرایانه” مورد تحسین بسیاری قرار گرفته است و جنبه های قرمانانه ی زیادی به شخصیت این بازی اضافه شده است. تاریخ انتشار Shadow of the Tomb Raider بیست و سوم شهریور تعیین شده است و در این تاریخ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.