هم رسان: انتظار می‌رود بازی جدید Shadow of the Colossus در اواسط بهمن ماه امسال منتشر شود. اکنون طی رویداد Paris Games Week یک تریلر 4 دقیقه‌ای از این بازی منتشر شده تا اطلاعات بیشتری را از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این بازی اکنون پس از گذشت 12 سال از زمان عرضه آن، این بار با طراحی بسیار زیباتر توسط JAPAN Studio و Bluepoint Games برای پلی استیشن 4 توسعه داده شده است.
بازی Shadow of the Colossus اکنون به طور کامل برای سیستم پلی استیشن 4 بازسازی شده و دنیای فراموش نشدنی و قلعه‌های شگفت انگیز بازی را به نسل جدید بازیکنان معرفی می‌کند. در عین حال این امکان را برای طرفداران قدیمی این بازی فراهم می‌کند تا شاهکار هنری این بازی را با ظرافت بصری بی نظیر و عملکرد بهتری مشاهده کنند.

تریلر Shadow of the Colossus در رویداد PGW 2017داستان این بازی در قلمروهای باستانی روایت می‌شود که در آن موجودات Colossi پرسه می‌زنند. شما برای نجات جان معشوقه خود باید با این موجودات بجنگید تا به قدرت جادویی حیات که در دست این موجودات است دست پیدا کنید. بازی SHADOW OF THE COLOSSUS سفری پر مخاطره در میان سرزمین‌های باستانی برای جست وجوی حیوانات غول پیکر است. در این بازی باید تنها با یک شمشیر و کمان به کشف سرزمین‌های وسیع و گسترده رفته و با موجودات Colossus مبارزه کنید و هوش و ذکاوت، عزم و اراده و مهارت خود را آزمایش کنید.