هم رسان: Sennheiser در نمایشگاه IFA 2017 برلین در هفته گذشته هدست Ambeo را رونمایی کرد. این دستگاهی است که شرکت آن را به عنوان اولین هدست ضبط کننده صدای سه بعدی در دنیا معرفی می کند. هدف اصلی در این محصول این است که کاربران بتوانند صدا را ضبط کنند و آن را دقیقا مانند اولین باری که شنیده اند پخش کنند. Ambeo به خوبی توانسته است به این مهم دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، Ambeoسن هایزر از طریق میکروفون های موجود قادر به ضبط سه بعدی صدا است. این هدست با استفاده از یک اتصال لایتنینگ به آیفون یا آیپد متصل می شود و در نتیجه در حال حاضر تنها برای آی او اس موجود است.
سن هایزر اعلام کرده است که نسخه ای از این محصول برای دستگاه های اندرویدی نیز ارائه خواهد شد. قرار است که از اتصال یو اس بی نوع سی نیز در این هدست استفاده شود. روی کابل این هدست یک SmartSlider (اسلاید هوشمند) وجود دارد که می توان برای قابلیت هایی نظیر تنظیم صدا و امکان حذف نویز از آن استفاده کرد.

هدست Sennheiser هر کدام از گوشی های این هدست چهار میکروفون دارند تا صدای موجود در اطراف را ضبط کنند، آنها را تغییر داده و آنها را به صورت سه بعدی از هدست پخش کنند. این هدست ها این امکان را برای کاربر فراهم می کنند تا حتی در ضبط دیجیتالی نیز منبع صدای در حال پخش را شناسایی کنند.
این محصول جدید علاقمندان زیادی را به سوی خود جلب کرد و در زمره بهترین های نمایشگاه ایفا 2017 قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول جدید، پیشنهاد می کنیم فیلم بالا را مشاهده کنید.