هم رسان: با توجه به موفقیتی که نینتندو با سری کلاسیک کنسول های قدیمی خود به دست آورد ، جای تعجب ندارد که دیگر شرکت ها نیز به این سمت رو آورند. به تازگی سگا کنسول جدیدی به نام SEGA MegaDrive Mini را معرفی کرده است که این اتفاق می تواند برای علاقه مندان به کنسول سگا که دوران کودکی خود را با آن سپری کرده اند، خبر مسرت بخشی باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو،  MegaDrive همچنین به اسم Genesis نیز مشهور است، نامی که مطمئناً بسیاری ازعلاقه مندان به بازی با آن آشنا هستند. سگا کنسول جدید خود را با هدف گرامیداشت سی امین سالگرد کنسول سگا در ژاپن رونمایی کرده است. در حال حاضر جزییات بسیار کمی در رابطه با این کنسول منتشر شده است اما انتظار می رود که این کنسول جدید از اواخر امسال به فروش برسد، همچنین در حال حاضر هیچ اشاره ای به عرضه ی این کنسول در آمریکا یا دیگر بازارهای جهانی نشده است.

سگا کنسول جدید MegaDrive Mini را معرفی کردگفتنی است ، اولین باری نیست که سگا محصول مشابهی را به بازار عرضه می کند. این شرکت پیش از این در سال 2017 نیز اقدام به عرضه ی SEGA Genesis Flashback کرد که این کنسول با استقبال خوبی روبه رو نشد و طبق گزارش CNET ، شرکت تولید کننده Genesis Flashback می تواند تولید MegaDrive Mini را نیز به عهده گرفته باشد که در نتیجه امید می رود از شکست قبلی خود درس گرفته و این بار موفقیت خوبی را با این کنسول کسب کند.
در حال حاضر انتظار می رود که تا پایان سال جاری میلادی جزییات بیشتری از این کنسول در دسترس قرار بگیرد.