هم رسان: SanDisk در پاسخ به تقاضای روز افزون برای حافظه های ذخیره سازی موبایلی با ظرفیت بیشتر، امروز از رونمایی سریع ترین کارت حافظه فلش UHS-I دنیا خبر داد. این شرکت از کارت 400 گیگابایتی Extreme UHS-1 microSDXC خود در کنگره جهانی موبایل 2018 رونمایی کرد. طراحی این کارت جدید به گونه ای است که به جا به جایی سریع تر محتواها کمک خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری به رسان و به نقل از ابرگیزمو، شرکت ادعا می کند که این کارت جدید 50 درصد سریع تر از کارت های میکرو اس دی SanDisk Extreme UHS-1 موجود و با سرعت 160MB/s عمل می کند. همچنین SanDisk اعلام کرده است که این کارت به لطف تکنولوژی اختصاصی Western Digital توانسته است به این سرعت شگفت انگیز دست یابد. علاوه بر این شرکت یک سرعت نوشتن 90MB/s برای این کارت ادعا کرده است.
این کارت نوعی از عملکرد را ارائه خواهد کرد که برای نسل آینده اپلیکیشن های محتوا محور نیاز خواهد بود. این محتوا شامل محتوای رسانه ای 4K و اپلیکیشن های واقعیت مجازی است.

SanDisk سریع ترین کارت میکرو اس دی 400 گیگابایتی دنیا را رونمایی کردهمچنین SanDisk قطعات داخلی این کارت را در رویه ای سخت و مقاوم قرار داده است تا مراقبت کافی از کارت مخصوصا در مقابل گرد و غبار، اشعه های ایکس و ضربات سخت فراهم کند. همانطور که شما هم تصور می کنید این کارت به هیچ وجه ارزان قیمت نخواهد بود. کارت Extreme UHS-I microSDXC جدید SanDisk با قیمت 300 دلار عرضه خواهد شد. گوشی هایی که از کارت های میکرو اس دی تا 400 گیگابایت پشتیبانی می کنند، شامل مواردی از جمله گلکسی اس 9 به تازگی رونمایی شده هستند.