هم رسان: شرکت SanDisk در نمایشگاه CES 2018 از دو فلش درایو جدید 1 ترابایتی و 256 گیگابایتی رونمایی کرد. به ادعای این شرکت این دو فلش کوچک ترین نمونه فلش های دنیا هستند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، فلش درایو ها سال هاست بسیار کوچک شده اند اما همیشه این سوال مطرح است که آیا ممکن است با ابعاد کوچک تری نیز ارائه شوند؟ مدل 1 ترابایتی فلش درایو جدید SanDisk در واقع یک فلش درایو USB-C است و در نتیجه تنها زمانی می توانید از آن استفاده کنید که رایانه شما مجهز به پورت USB-C باشد. این فلش درایو می تواند گزینه ی بسیار مناسب برای کاربران مک بوک پرو اپل باشد.

SanDisk از فلش درایو جدید یک ترابایت، و 256 گیگابایتی رونمایی کردمدل 256 گیگابایتی فلش درایو جدید SanDisk، به شکل فلش یو اس بی های معمول طراحی شده و به گفته شرکت SanDisk کاربران می توانند 14 هزار عکس، 10 ساعت فیلم فول اچ دی و 16 هزار آهنگ را در آن ذخیره کنند و همچنان 64 گیگابایت حافظه برای ذخیره فایل های دیگر در دسترس خواهند داشت. در حال حاضر SanDisk هیچ اشاره ای به قیمت و زمان عرضه این دو فلش درایو نکرده اما بدون شک مدل یک ترابایتی قیمت بالایی خواهد داشت. ظاهراً SanDisk یک فلش درایو USB 3.0 بسیار کوچک 128 گیگابایتی اولترا را نیز رونمایی کرده است.